Kamera Yardım

KAMERA YAYINIMIZDA MADDİ VE MANEVİ EMEĞİ GEÇEN TÜM HERKESE TEŞEKKÜRLER.TekAdam VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. SPONSOR DESTEĞİ ALMADAN  YAPTIĞIMIZ BU SİSTEMİ ANCAK BU KADAR KAMERA İLE YAPABİLDİK.

ALAKUSAK  KÖYÜ 4 ADET RENKLİ KAMERA

Kamera Görüntüleri  kayıt resimleri çözünürlükleri küçük olarak yayınlanmıştır.

Değerli köylülerimiz köyümüzü izleyeceğimiz kameralar kurulumu bitmiştir.Kameralarımız hem güvenlik amaçlı olup gece görüşlüdür  aynı zamanda da köyümüzdeki güvenlik sorunlarında bir caydırma amaçlı olarak da kullanılacaktır.Gurbette bulunan köylülerimizde izleme yapabilecektir.Düğün nişan ve benzeri etkinliklerimizide isteyen köylümüz gurbetteki yakınlarının da izlemesi sağlanılacaktır.Günü birlik düğün ve benzeri yayıncılık yapabilecektir.İsteyen herkese ayrımcılık olmadan kimsenin hakkını yemeden ve hiç kimseye zarar vermeden bu işi üstlenmiş bulunmaktayız.Kamera yayınlarımız izlemek için alakusak.com veya facebook dan https://www.facebook.com/alakusak.koyu?ref=tn_tnmn#!/AlakusakKelgin sayfasını begenen ve mesaj atan hemşerilerimize kullanıcı adı giriş şifresi verilecektir. Adını Soyadını Bulundugu ili Tel nosunu bildirmeniz yeterlidir verecegimiz şifreler sadece kişiye  özeldir başkası kullanamaz bu şifrelerle izleme hakkına sahip olursunuz.Cihazlarımız ayrıca geriye dönük kayıt oynatma yakınlaştırma uzaklaştırma resim cekme kaydı kendi bilgisayarında saklama özelliklerinide  istediğin yöne döndürme özelikleride kullanmak isteyen kişiler ücretli olarak bu imkanlardan yararlana bilecektir.Sistemin periyodik bakımı daha güzel ve güçlü kameralar almak için siz hemşerilerimizinde desteğini bekliyoruz.Hiç bir kimseden ücret baskısı yapmıyoruz eger sizde destek olursanız bu sistemi dahada büyüterek kamera sayısını çoğalta biliriz bu da sizlerin sayesinde olacaktır.1 camerayı İzlemek Ücretsizdir eger bende destek olmak istiyorum diyorsanız Aylık 5TL Yıllık 50 TL Karşılıgı İmkanı olan daha fazla katkıda buluna bilir.Bu sistemimizi iyileştirmemiz için gerekli eger benim durumum yok diyorsan sanada ücretsiz izleme hakkını veriyoruz Burayı ayrımcılıktan ve siyasetten uzak tutalım hasret penceresini destekleyelim.

Değerli görüşlerinize her zaman açığız.

Ekdeki dosyayı sistemi izlemeniz için indiriniz.videoda gerekli açıklamalar yapılmıştır. .

 ***DİKKAT***

İnternet Explorer

İzleye bilirsiniz.

Cepten İzlemek İçin

Alakuşak Köyümüzü cep telefonu üzerinden izlemek için
Nokia cep telefonundan kamera izleme
1.nokia mağazadan nokia store veya ovi storeye giriniz
2.vmeye programını taratınız ve indiriniz
3.programı kurduktan sonra ayarla bölümünden ip adresi port numarası kullanıcı adı ve şifresini girip back yapınız
4.ekranda serch veya başlat komutunu tıklatınız
iphone cep telefonundan kamera izleme…
1.iphone store giriniz
2.vmeye programını taratınız ve indiriniz
3.programı kurduktan sonra ayarla bölümünden ip adresi port numarası kullanıcı adı ve şifresini girip back yapınız
4.ekranda serch veya başlat komutunu tıklatınız
Android işletim sistemleri için
1.markate giriniz 2.vmeye programını taratınız ve indiriniz
3.programı kurduktan sonra ayarla bölümünden ip adresi port numarası kullanıcı adı ve şifresini girip back yapınız
4.ekranda serch veya başlat komutunu tıklatınız NOT:Cihazın cep için port numarası 9002 kullanıcı
Ücretsiz izlemek için:
Kullanıcı Adı :Her sayfa  İçin Farklı kullanıcı adı Yönetimle irtibata geçiniz.
Şifre :Her sayfa  İçin Farklı şifreYönetimle irtibata geçiniz.
Gereksiz ve aşırı yüklenmeleri önlemek için şifre ve kullanıcı adı belirli aralıklarla değiştirilecektir

 
1.Kamera yayınlarına izlemek için sayfaya İnternet Explorer tarayıcısı ile giriş yapın.

2. Siteye girişte size uyarı olarak Activex Dosyasını yüklemenizi isteyecek , gelen uyarıya yükle seçeneğini seçerek yükleme işlemini yapın.

3. Hangi Kamerayı izlemek istiyorsanız Kamera Aç’ı tıklayın.

4. Yoğunluktan dolayı donmalar yaşanabilir. Ayrıca köydeki İnternet bağlatımız çok yüksek değildir bilginize.

5. Kamera Bölümü Parola korumalıdır.Sitemiz üyeleri ancak bu imkandan yararlana bilecektir.Sayın Üyelerimiz Kamera Yayınların gereksiz yere açık bırakmayınız başkalarınında bu hizmetten yararlanması için fazla yüklenmeden herkes tarafından adaletli kullanmaya özen gösteriniz.Burada herkesin hakkı var unutmayınız.Sitemiz hakkında İsteklerinizi bize şikayetlerinizi köyün adını değiştirenlere iletiniz.

Not : Lütfen yeni üye olurken üye isimlerinde ç,ş,ı,ğ,ü,ö gibi Türkçe karakterleri kullanmayınız. Bu şekilde üyeliği olupta giriş sorunu yaşıyorsanız bizimle irtibata geçiniz Bu şekilde yapılan üyelikler sistem tarafından virüs olarak yorumlanmaktadır ve sistem kabul etmemektedir.