Warning: Undefined array key 1 in /home/alakusak/public_html/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 505

Warning: Undefined array key 2 in /home/alakusak/public_html/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 505
Kayserililer Bayramda Tekirde Buluşuyoruz – Kelgin & Alakuşak

Kayserililer Bayramda Tekirde Buluşuyoruz

 

Ramazan Bayramı’nın 2. günü Erciyes Tekir Yaylası’nda saat 14.00’te Kayseri Valimiz Orhan Düzgün ve Kayseri BŞB Başkanımız Mehmet Özhaseki himayelerinde TÜMKAYDER olarak 46 derneğimizde birlikte BAYRAMLAŞMA organizasyonu düzenliyoruz.. 
Kayseri’nin bağrından çıkmış sanatçımız BAHA’nın sahne alacağı, Uğur Aslan’ın sunuculuğu ve şiirleriyle renk katacağı etkinliğimize MEHTERAN, Fatih ÖNEY gibi yerel sanatçılarımızda renk katacak. TV Kayseri birlikte yaptığımız bu organizasyonu da canlı yayınlayacak.
İstanbul’da geleneksel hale getirdiğimiz ve Kayserililerin kaynaşmasını ve dayanışmasını sağlayan Mantı Festivallerimiz gibi bu organizasyonla da bu KAYSERİ birlikteliği sağlamayı amaçlıyoruz..
KAYSERİ’de yaşayan hemşehrilerimizi, gurbette memleket hasreti çeken hemşehrilerimizi ve Kayseri dostlarını Ramazan Bayramımız’ın 2. günü saat 14.00’de Erciyes Tekir Yaylası’na bayramlaşmaya bekliyoruz..
Fatih DOĞAN
TÜMKAYDER
BAŞKANI

This entry was posted in Dernek.
error: Emeğe Saygılı Ol.